Chłopczyca wśród turystów – skarpetkowy trend

11/08/2017

Skarpetkowe szaleństwo to jeden z moich ulubionych trendów, który utrzymuje się już dobre 2 lata jak nie dłużej. Choć w Polsce nadal ludzie się dziwią widząc zwykłe białe skarpetki z dwoma czarnymi paskami. Przykładem może być stylizacja na poniższych zdjęciach, w której dreptałam po najliczniej uczęszczanej ulicy Gdańska. Albo stylizacja się tak podobała albo te zwykłe skarpetki były dla polskich wakacjowiczów tak egzotycznym widokiem.

Dowolność stylizacji jest ogromna: skarpetki można łączyć z tenisówkami, sandałami, klapkami, butami na obcasie, botkami. Wiadomo, że każdy dobierze je do swojego stylu, osobowości i upodobań.

Geneza mojej propozycji stylizacji jest taka, że kilka lat temu w Paryżu zachwycił mnie styl niektórych mężczyzn podpatrzony na tamtejszych ulicach: sportowe buty, sportowe spodenki, w połączeniu z cienkim płaszczykiem. Ja do tego dodałam jeszcze skarpety, i tak oto powstała moja uliczna stylizacja.

Spodenki Adidas, Vansy, skarpety H&M, torba COS, płaszcz Bershka

Wasza KateMe

xx

zdjęcia: Mikołaj Frankiewicz

Komentarze

gość pisze:

Może ja jestem stara ciotka, ale dla mnie to nie jest strój na ulicę. Nie jest to też styl chłopczycy, tylko kogoś, komu ukradli ubranie z szatni klubu fitness i musiał wracać do domu w stroju do ćwiczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powrót